İstanbul merkezinde konaklayın!

İstanbul'da hizmet veren Nişantaşı My Residence Hotel, tamamı ücretsiz kablosuz internet erişimi içeren modern stüdyolara ev sahipliği yapmaktadır. Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nin yakınlarında yer alan tesis, bağımsız yaşam tarzını ve kaliteli otel hizmetleri ile birleştirir.

Nişantaşı My Residence özellikle bağımsız gezginlere İstanbul'da ideal bir çözüm sunmaktadır. Halaskargazi iş bölgesinde konumlanan bu servisli stüdyolar, metroya sadece birkaç adım uzaklıktadır.

Her stüdyo zevkli bir şekilde dekore edilmiş ve iyi bir biçimde döşenmiştir. Çalışma masası ve LCD TV içeren konforlu oturma odası, çalışmalarını evinden uzakta da sürdüren konuklar için de idealdir.

 

Nişantaşı My Residence, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'na ve açık hava tiyatrosuna yakındır.“On behalf of my wife, sons and daughter in-law I thank you all very much for your assistance during our stay in your hotel in early October. We were very happy with our stay, the place is in an excellent location regarding access to shops, restaurants and public transport is concerned. The facilities in the hotel very good and staff all of you very helpful. We would stay again when we visit Istanbul next time and would have no hesitation to recommend to our friends. Hepinize sonsuz teşekkürler. Istanbula tekrar gelişimizde muhakkak surette ötelinizde kalacağız.”

Arditi ailesi - 11/3/2015

“Otele ilk girişteki samimiyet harikaydi.Dostça yaklaşan personel odalari çok keyifle dekore edilmişti.İlk tatilde tekrar ziyaret edeceğim.”

Serkan Balcı - 10/21/2015

Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Tüm yorumları okumak ve yorum yazmak için tıklayınız »